Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod G kuličky Jezebel

G kuličky Jezebel

G kuličky JezebelRáda byste podráždila svůj bod G a dopřála si velmi intenzivní stimulaci? Máte možnost. Volte G kuličky Jezebel.

O G kuličkách Jezebel

G kuličky Jezebel představují velmi zajímavou erotickou hračku, která je všestranně použitelná. Umožňuje vaginální i anální stimulaci, dráždění G-bodu, ale můžete s touto hračkou dráždit i mužovu prostatu.

G kuličky Jezebel mají obloukovitý tvar a úchytku pro lepší manipulaci. Jsou vyrobené z tvrdého plastu a mají měkký návlek na povrchu.

G kuličky Jezebel vždy dobře drží svůj původní tvar a díky tomu je možné dosáhnout velmi dobré stimulace citlivých míst. Potěší vás i snadná údržba této pomůcky.

Objevte i vy svůj bod G díky G kuličkám Jezebel.

Koupit


Diskuse (8 komentářů)

HANKA, (23. 05. 2012 03:28) Reagovat
Velmi zajímavý modýlek. Asi ho vyzkouším.:)
SIMI, (06. 06. 2012 13:35) Reagovat
Vypadají luxusně. Mám doma jedny venušiny kuličky, ale alespoň podle popisu soudím, že tyhle budou lepší.
Diana, (11. 10. 2012 13:23) Reagovat
Tak už jsem je poznala na vlastní kůži a jsou super. Zatím mi s nimi dráždil jen partner při našich hrátkách, ale myslím, že budou i super na masturbaci. Pokud máte rádi anální dráždění, budete spokojeni.
Saša, (23. 10. 2012 13:27) Reagovat
Podle obrázku jsem si myslela, že jsou vyrobené ze skla. Mám doma dildo ze skla a je to super, ale na druhou stranu, nevím, jestli takový materiál by byl dobrý na anální hrátky...jestli na ně není moc tvrdý...
Miška, (28. 01. 2013 07:46) Reagovat
Kuličky Jezebel mám doma a líbí se mi jejich univerzálnost. Mám ráda i anální sex. Tak vždycky podle nálady. Hraju si s nimi sama i v rámci milostné předehry. Fakt univerzální pomůcka.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty