Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky měkké ježek „hezká růžová“

Kuličky měkké ježek „hezká růžová“

Kuličky měkké ježek „hezká růžová“Máte rádi erotické hračky, které vypadají na první pohled pěkně, ale zároveň vám umožní i mnohé vzrušivé okamžiky? Sáhněte po kuličkách ve tvaru měkkého ježka.

O kuličkách měkký ježek

Kuličky znázorňující měkkého ježka se zalíbí i vám. Jde o Venušiny kuličky, které jsou vyrobené z latexu. Na jeho povrchu jsou jemné a měkké bodlinky, které připodobňují hračku ve tvaru ježečka. Výstupky na obou kuličkách vám přinesou více intenzivního vzrušení. Potěší vás i nehlučnost kuliček a jejich dobrá cena. Nevýhodou této erotické pomůcky je, že není vodotěsná. Nemůžete si tak užívat erotických radovánek ve vodě a obtížnější je i údržba pomůcky.

Jistě si oblíbíte i pěknou růžovou barvu vaší nové sexuální pomůcky. Pokud se vám růžová barva nelíbí, nevadí. „Erotický ježeček“ je k sehnání i v jiných barvách - ve světlé růžové, fialové či černé.

Venušiny kuličky ve tvaru měkkého ježečka si určitě zamilujete i vy. Zkuste si s nimi pohrát.

Koupit


Diskuse (8 komentářů)

JANA, (17. 04. 2012 07:42) Reagovat
Mě by zajímalo, jaký jsou ty bodlinky, jestli jsou hodně měkké či jsou nějak výrazněji cítit...
MAGDA, (30. 05. 2012 05:39) Reagovat
Tak píšou, že bodlinky jsou měkké, ale myslím, že efekt by to mohlo mít. Je to lákavá hračka, ale nevím, jestli by mě to vzrušovalo, takže zatím do toho nejdu.
Ifa, (25. 07. 2012 07:28) Reagovat
Tak píšou, že jsou měkké. Já bych ráda zkusila nějaké venušiny kuličky. Akorát stále ještě nevím, jaké si vybrat. Jsem strašně nerozhodná a nabídka je velká.:)
Jitka, (20. 11. 2012 07:36) Reagovat
Tyhle kuličky jsem dostala jako dárek od partnera. Je to zajímavá hračka, ale záleží na každé ženě, co upřednostňuje při erotických hrátkách.
Jitka, (15. 03. 2013 06:04) Reagovat
Já myslím, že ten ježeček bude více vzrušující než klasické venušiny kuličky. Ty bodlinky musí úžasně stimulovat. Hodně mě lákají, i když ani ty anální kuličky nevypadají špatně...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty