Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky Amor

Kuličky Amor

Kuličky AmorRáda si dopřáváte velmi intenzivní erotické chvilky s hračkami, které vám to dopřejí a které navíc už na první pohled vypadají velmi dobře? Obraťte se na kuličky Amor a budete plně spokojená.

O kuličkách Amor

Kuličky Amor jsou vhodné pro všechny ženy, které hledají tu nejvyšší kvalitu a jsou ochotné si za ní i trochu připlatit. Kuličky Amor vám přináší oblíbený výrobce erotických hraček California Exotic Nov.

Koupit

Kuličky Amor jsou vyrobené z 100% zdravotně nezávadného silikonu, který je pevný, a přesto ohebný. Kuličky se vyznačují svým velmi pěkným a zajímavým tvarem. Kuličky můžete použít oboustranně, i když ouško na druhé konci je poněkud tvrdší. Bude se vám zamlouvat i snadná údržba této erotické pomůcky.

Kuličky Amor jsou vhodné pro anální i vaginální použití. Kuličky jsou poskládané od nejmenší do největší, takže si budete užívat pocit plnosti střídající pocit uvolnění. Je to velmi stimulující. Spoje mezi kuličkami jsou ohebné. Erotická pomůcka má neprůhlednou růžovou barvu.

Tato hezky vypadající věcička vás nezklame. Zkuste také kuličky Amor a užívejte si erotických chvilek, které vám přinesou.


Diskuse (16 komentářů)

JOLKA, (28. 01. 2012 16:28) Reagovat
Tyhle kuličky se mi líbí. Něco podobného hledám...:)
ANČA, (14. 02. 2012 18:54) Reagovat
Vypadají luxusně. Taky o nich uvažuju. Kolipak asi stojí???
Jája, (19. 07. 2012 07:04) Reagovat
Ančo, podívej se do eshopu. Je to nahoře na liště. Tam je určitě najdeš. Já o nich také přemýšlím. Podívám se ještě na jiné modely, ale tyhle kuličky jsou u mě horkým favoritem.
Patricie, (20. 07. 2012 10:46) Reagovat
Jak se tak rozhlížím po různých sexshopech na internetu, tak má obava, že rozmanitých erotických pomůcek určených na anální sex bude málo, je zcela mylná.:) to je dobře.
Dorka, (15. 08. 2012 08:58) Reagovat
Jsem příznivkyní análního sexu. Dokáže mě rozptýlit a jak je vidět, tak rozhodně nejsem sama. Jinak by se nevyrábělo tolik hraček pro anální hrátky.:) Jen se holt málo o tom mluví. Je to soukromá věc. Také to netroubím do světa, jen tady anonymně.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty