Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky Amor

Kuličky Amor

Kuličky AmorRáda si dopřáváte velmi intenzivní erotické chvilky s hračkami, které vám to dopřejí a které navíc už na první pohled vypadají velmi dobře? Obraťte se na kuličky Amor a budete plně spokojená.

O kuličkách Amor

Kuličky Amor jsou vhodné pro všechny ženy, které hledají tu nejvyšší kvalitu a jsou ochotné si za ní i trochu připlatit. Kuličky Amor vám přináší oblíbený výrobce erotických hraček California Exotic Nov.

Koupit

Kuličky Amor jsou vyrobené z 100% zdravotně nezávadného silikonu, který je pevný, a přesto ohebný. Kuličky se vyznačují svým velmi pěkným a zajímavým tvarem. Kuličky můžete použít oboustranně, i když ouško na druhé konci je poněkud tvrdší. Bude se vám zamlouvat i snadná údržba této erotické pomůcky.

Kuličky Amor jsou vhodné pro anální i vaginální použití. Kuličky jsou poskládané od nejmenší do největší, takže si budete užívat pocit plnosti střídající pocit uvolnění. Je to velmi stimulující. Spoje mezi kuličkami jsou ohebné. Erotická pomůcka má neprůhlednou růžovou barvu.

Tato hezky vypadající věcička vás nezklame. Zkuste také kuličky Amor a užívejte si erotických chvilek, které vám přinesou.


Diskuse (16 komentářů)

Verunnka, (05. 09. 2012 09:32) Reagovat
tyhle jsou pěkňoučký...A celkově jsem koukala, že design některých je fakt úžasnej.
Miri, (29. 12. 2012 12:56) Reagovat
Tak jsem po nich tak dlouho pokukovala, až jsem si jen nakonec koupila.
France, (19. 02. 2013 11:17) Reagovat
Miri a jsi s nimi spokojená? Přijdou mi také lákavé.:) Obrázek i popis zaujal, ale stále ještě trochu váhám...
Lenka, (27. 02. 2013 08:10) Reagovat
[quote name="France"]Miri a jsi s nimi spokojená? Přijdou mi také lákavé.:) Obrázek i popis zaujal, ale stále ještě trochu váhám...[/quote]Já je mám a vyhovují mě. Mohu doporučit. Mám je už asi rok a používám je vcelku pravidelně.
Vendula, (26. 03. 2013 07:43) Reagovat
Na první pohled velmi zajímavý model. Tak snad i dobře plní svou funkci. Já věřím, že jo. Tyhle designový výrobky bejvají hodně propracovaný, ale také je u nich o něco vyšší cena, ale asi to za to stojí - připlatit si.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty