Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky Amor

Kuličky Amor

Kuličky AmorRáda si dopřáváte velmi intenzivní erotické chvilky s hračkami, které vám to dopřejí a které navíc už na první pohled vypadají velmi dobře? Obraťte se na kuličky Amor a budete plně spokojená.

O kuličkách Amor

Kuličky Amor jsou vhodné pro všechny ženy, které hledají tu nejvyšší kvalitu a jsou ochotné si za ní i trochu připlatit. Kuličky Amor vám přináší oblíbený výrobce erotických hraček California Exotic Nov.

Koupit

Kuličky Amor jsou vyrobené z 100% zdravotně nezávadného silikonu, který je pevný, a přesto ohebný. Kuličky se vyznačují svým velmi pěkným a zajímavým tvarem. Kuličky můžete použít oboustranně, i když ouško na druhé konci je poněkud tvrdší. Bude se vám zamlouvat i snadná údržba této erotické pomůcky.

Kuličky Amor jsou vhodné pro anální i vaginální použití. Kuličky jsou poskládané od nejmenší do největší, takže si budete užívat pocit plnosti střídající pocit uvolnění. Je to velmi stimulující. Spoje mezi kuličkami jsou ohebné. Erotická pomůcka má neprůhlednou růžovou barvu.

Tato hezky vypadající věcička vás nezklame. Zkuste také kuličky Amor a užívejte si erotických chvilek, které vám přinesou.


Diskuse (16 komentářů)

Radek, (04. 11. 2013 15:31) Reagovat
Chci tak trochu přítelkyni nalákat na anální sex, tak jsem přemýšlel právě o těhle kuličkách. Tady jsem se dočetl, že jsou na vaginální i anální hrátky, tak kdyby se jí anální hrátky nelíbily, tak aby aspoň nebyly kuličky úplně k ničemu, ale já doufám, že se jí to zalíbí.
Gabča, (19. 05. 2014 13:51) Reagovat
Tak si zkus nejdřív se svou přítelkyní promluvit, aby nekoukala, až na ní vytáhneš na ní kuličky s tím, že jsou na anální hrátky. Nebo si s ní už o tom mluvil?
Patty, (13. 01. 2015 14:03) Reagovat
Když se dívám na všechny ty různé kuličky, musím říct, že pod pojmem venušiny kuličky jsem si představovala jen ten klasický model, ze kterého se vychází. Tyhle jsou úplně jiný...
Hanka, (05. 02. 2015 09:57) Reagovat
Je toho teď hodně. Taky jsem nestačila zírat, když jsem se rozhodla pro venušiny kuličky. Nakonec jsem si vybrala jejich klasickou podobu, ale ze silikonu. Ten materiál je fakt super.
Tom, (30. 04. 2015 17:34) Reagovat
Tyjo, baví mě tady prohlížet pomůcky a ty videa k tomu. Je super to vidět takhle názorně. Hledám něco buď pro partnerku nebo pro nás pro oba. Trošku si ji rozmazlím. Už se na to těším. teď jen vybrat tu správnou pomůcku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty