Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky Amor

Kuličky Amor

Kuličky AmorRáda si dopřáváte velmi intenzivní erotické chvilky s hračkami, které vám to dopřejí a které navíc už na první pohled vypadají velmi dobře? Obraťte se na kuličky Amor a budete plně spokojená.

O kuličkách Amor

Kuličky Amor jsou vhodné pro všechny ženy, které hledají tu nejvyšší kvalitu a jsou ochotné si za ní i trochu připlatit. Kuličky Amor vám přináší oblíbený výrobce erotických hraček California Exotic Nov.

Koupit

Kuličky Amor jsou vyrobené z 100% zdravotně nezávadného silikonu, který je pevný, a přesto ohebný. Kuličky se vyznačují svým velmi pěkným a zajímavým tvarem. Kuličky můžete použít oboustranně, i když ouško na druhé konci je poněkud tvrdší. Bude se vám zamlouvat i snadná údržba této erotické pomůcky.

Kuličky Amor jsou vhodné pro anální i vaginální použití. Kuličky jsou poskládané od nejmenší do největší, takže si budete užívat pocit plnosti střídající pocit uvolnění. Je to velmi stimulující. Spoje mezi kuličkami jsou ohebné. Erotická pomůcka má neprůhlednou růžovou barvu.

Tato hezky vypadající věcička vás nezklame. Zkuste také kuličky Amor a užívejte si erotických chvilek, které vám přinesou.


Diskuse (16 komentářů)

Pepa, (09. 05. 2015 15:59) Reagovat
Tak tak... Také jsem skouknul pár videí a konečně vybral pomůcku pro mou milou. Popisy a obrázky jsou dobrý, ale podle videí si člověk udělá přeci jen jasnější představu. Díky za ně.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty