Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky KogiliaHledáte anální kuličky se zajímavým designem? Chcete zažít co nejintenzivnější erotické chvilky? Vyhledejte anální kuličky Kogilia.

O análních kuličkách Kogilia

Anální kuličky Kogilia jsou velmi oblíbené mezi ženami. Jsou tvořené zajímavým řetízkem análních kuliček. Design této erotické pomůcky je velmi působivý a samozřejmě nejen design.

Anální kuličky Kogilia jsou vyrobené z růžového a poddajného materiálu, který je zároveň pevný. Díky tomu si budete užívat svých hrátek, aniž byste se museli bát, že se kuličky přetrhnou. Spojovací stopky kuliček Kogilia se vyznačují hodně malým průměrem. Přechod mezi

kuličkou a stopkou je výrazný. Díky tomu bude použití pomůcky ještě mnohem intenzivnější. Hodí se i na vaginální použití.

 

Koupit

Při používání análních kuliček Kogilia volte gely na vodní bázi. Jinak byste mohla pomůcku poškodit. Je vhodné použít více lubrikačního gelu, protože zasouvání jednotlivých kuliček do análku je poněkud obtížnější.

Najděte si i vy hračku, která vám zintenzivní vaše anální hrátky. Vhodným tipem jsou anální kuličky Kogilia od oblíbeného výrobce Feelztoys.


Diskuse (21 komentářů)

EVA, (30. 11. 2011 13:36) Reagovat
Je, tyhle mám doma. Jsou v pohodě. Takový...nevšední. Jsou fajn.
ANETA, (28. 12. 2011 11:57) Reagovat
Chtěla bych taky zkusit nějakou anální hračku, ale nevím, jestli si mám pořídit klasický anální kolík, nebo něco nevšedního. Teprve se chystám na anální sex a ani s análním hrátkami nemám zkušenosti, ale láká mě to...
AGNES, (11. 01. 2012 10:26) Reagovat
Jestli to chápu dobře, tak oni jsou i anální venušiny kuličky? To by mě asi nelákalo. I když na klasické vaginální nedám dopustit.
HANKA, (11. 04. 2012 04:28) Reagovat
Tak někdo má rád anální hrátky a tahle hračka vypadá luxusně. Uvažuju o ní...
JANY, (22. 05. 2012 03:48) Reagovat
Je občas fajn si pořídit nějakou luxusnější hračičku, zítra by měla dorazit domů, tak se těším až ji vyzkouším.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty