Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky KogiliaHledáte anální kuličky se zajímavým designem? Chcete zažít co nejintenzivnější erotické chvilky? Vyhledejte anální kuličky Kogilia.

O análních kuličkách Kogilia

Anální kuličky Kogilia jsou velmi oblíbené mezi ženami. Jsou tvořené zajímavým řetízkem análních kuliček. Design této erotické pomůcky je velmi působivý a samozřejmě nejen design.

Anální kuličky Kogilia jsou vyrobené z růžového a poddajného materiálu, který je zároveň pevný. Díky tomu si budete užívat svých hrátek, aniž byste se museli bát, že se kuličky přetrhnou. Spojovací stopky kuliček Kogilia se vyznačují hodně malým průměrem. Přechod mezi

kuličkou a stopkou je výrazný. Díky tomu bude použití pomůcky ještě mnohem intenzivnější. Hodí se i na vaginální použití.

 

Koupit

Při používání análních kuliček Kogilia volte gely na vodní bázi. Jinak byste mohla pomůcku poškodit. Je vhodné použít více lubrikačního gelu, protože zasouvání jednotlivých kuliček do análku je poněkud obtížnější.

Najděte si i vy hračku, která vám zintenzivní vaše anální hrátky. Vhodným tipem jsou anální kuličky Kogilia od oblíbeného výrobce Feelztoys.


Diskuse (21 komentářů)

Tereza, (09. 09. 2013 04:45) Reagovat
Líbí se mi...Svět erotických pomůcek teprve objevuju a je to velmi příjemné objevování.:)
Dan, (07. 10. 2013 08:52) Reagovat
Přemýšlím, jestli by to třeba partnerku motivovalo k análnímu sexu. Zatím jsem jen tak lehce naznačoval a nebyla moc tou myšlenkou nadšená, tak jsem si říkal, že k tomu budeme směřovat postupně, ale nevím, jestli by jí spíš nenaštvalo, že jsem jí koupil erotickou pomůcku na anální dráždění.
Monika, (07. 08. 2014 05:25) Reagovat
Dane, tak se jí přímo zeptej, jestli by to nechtěla zkusit, asi to bude lepší, než jí rovnou něco koupit. I když na začátek análního dráždění bych spíš doporučovala anální kolík, ale nějaký menší. Možná jí ta představa análního sexu děsí, takže když ji budeš připravovat postupně, třeba nakonec zjistí, že jí to vzrušuje a že jí láká vyzkoušet to.
Alenka, (01. 10. 2014 09:40) Reagovat
Ty kuličky Kogilia se mi fakt líbí...:)
Radek, (05. 03. 2015 10:51) Reagovat
Anální kuličky jsem pořídil svý mladej. Podobnej druh, jako je tady na obrázku a byla to fakt dobrá investice. Je z nich nadšená a rádi je volíme jako předehru. Dokáže jí to úplně rozvášnit, takže jsme maximálně spokojení oba.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty