Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky KogiliaHledáte anální kuličky se zajímavým designem? Chcete zažít co nejintenzivnější erotické chvilky? Vyhledejte anální kuličky Kogilia.

O análních kuličkách Kogilia

Anální kuličky Kogilia jsou velmi oblíbené mezi ženami. Jsou tvořené zajímavým řetízkem análních kuliček. Design této erotické pomůcky je velmi působivý a samozřejmě nejen design.

Anální kuličky Kogilia jsou vyrobené z růžového a poddajného materiálu, který je zároveň pevný. Díky tomu si budete užívat svých hrátek, aniž byste se museli bát, že se kuličky přetrhnou. Spojovací stopky kuliček Kogilia se vyznačují hodně malým průměrem. Přechod mezi

kuličkou a stopkou je výrazný. Díky tomu bude použití pomůcky ještě mnohem intenzivnější. Hodí se i na vaginální použití.

 

Koupit

Při používání análních kuliček Kogilia volte gely na vodní bázi. Jinak byste mohla pomůcku poškodit. Je vhodné použít více lubrikačního gelu, protože zasouvání jednotlivých kuliček do análku je poněkud obtížnější.

Najděte si i vy hračku, která vám zintenzivní vaše anální hrátky. Vhodným tipem jsou anální kuličky Kogilia od oblíbeného výrobce Feelztoys.


Diskuse (21 komentářů)

Jitka, (06. 05. 2013 08:10) Reagovat
Docela dlouho jsem po nich pokukovala. Nakonec jsem si je pořídila a jsme s nimi spokojená. je to jedna z mých nejoblíbenějších pomůcek...
Zazi, (27. 05. 2013 11:35) Reagovat
Také jsem si anání kuličky představovala trochu jinak. Je to designově zajímavá pomůcka. To se musí nechat...
Monika, (24. 06. 2013 07:58) Reagovat
Vypadají fakt moc pěkně. Trošku mě zarazilo, že je třeba použít hodně gelu, protože se hůř dostávají kuličky do análu, ale snad to tak hrozné nebude...
šárka, (08. 07. 2013 03:59) Reagovat
Hanko, to je úplně normální. Téměř na všechny anální pomůcky je třeba použít hodně lubrikačního gelu a nejlépe takového, který je přímo určený na anál. Nakonec lubrikační gel se používá i při zavádění erotických pomůcek do vagíny, ale tam ho není třeba tolik, protože tam je i přirozené vlhnutí na rozdíl od análku.
Pina, (26. 07. 2013 05:52) Reagovat
Přijdou mi na anální pomůcku dost velké. To je použitelný celý jejich délka, nebo jen část? Přemýšlím právě, že bych si také koupila nějakou anální pomůcku. Je to zajímavý výrobek...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty