Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky KogiliaHledáte anální kuličky se zajímavým designem? Chcete zažít co nejintenzivnější erotické chvilky? Vyhledejte anální kuličky Kogilia.

O análních kuličkách Kogilia

Anální kuličky Kogilia jsou velmi oblíbené mezi ženami. Jsou tvořené zajímavým řetízkem análních kuliček. Design této erotické pomůcky je velmi působivý a samozřejmě nejen design.

Anální kuličky Kogilia jsou vyrobené z růžového a poddajného materiálu, který je zároveň pevný. Díky tomu si budete užívat svých hrátek, aniž byste se museli bát, že se kuličky přetrhnou. Spojovací stopky kuliček Kogilia se vyznačují hodně malým průměrem. Přechod mezi

kuličkou a stopkou je výrazný. Díky tomu bude použití pomůcky ještě mnohem intenzivnější. Hodí se i na vaginální použití.

 

Koupit

Při používání análních kuliček Kogilia volte gely na vodní bázi. Jinak byste mohla pomůcku poškodit. Je vhodné použít více lubrikačního gelu, protože zasouvání jednotlivých kuliček do análku je poněkud obtížnější.

Najděte si i vy hračku, která vám zintenzivní vaše anální hrátky. Vhodným tipem jsou anální kuličky Kogilia od oblíbeného výrobce Feelztoys.


Diskuse (21 komentářů)

ADRA, (25. 05. 2012 06:00) Reagovat
Agnes, jestli se ti alespoň trochu líbí anální hrátky, určitě si najdeš v análních venušiných kuličkách zálibu.
Lucka, (29. 06. 2012 14:25) Reagovat
Aneto, anální kolík je fajn, ale pokud si chceš dopřát lepší pocity, vol spíše nějaké anální kuličky. Líbí se mi ten pocit, jak jednotlivé kuličky proklouzávají. Je to zvláštní pocit a hlavně velmi intenzivní.
Karolína, (26. 07. 2012 08:49) Reagovat
Takový výběr z análních kuliček...Libí se mi více modelů, nevím, který si vybrat. Některé anální kuličky vypadají fakt luxusně.
amálka, (27. 08. 2012 09:17) Reagovat
Už na první pohled vypadají moc hezky. A kdyby mi někdo náhodou (což se asi nestane) otevřel doma "tajemný" šuplíček, tak nebude hned vědět, k čemu tuhle hračku používám. :lol:
Daniel, (18. 02. 2013 11:22) Reagovat
[quote name="amálka"]Už na první pohled vypadají moc hezky. A kdyby mi někdo náhodou (což se asi nestane) otevřel doma "tajemný" šuplíček, tak nebude hned vědět, k čemu tuhle hračku používám. :lol:[/quote]Jen v případě, že v tom šuplíčku nemáš další pomůcky, které jsou snadněji identifikovatelné.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty