Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky Kogilia

Anální kuličky KogiliaHledáte anální kuličky se zajímavým designem? Chcete zažít co nejintenzivnější erotické chvilky? Vyhledejte anální kuličky Kogilia.

O análních kuličkách Kogilia

Anální kuličky Kogilia jsou velmi oblíbené mezi ženami. Jsou tvořené zajímavým řetízkem análních kuliček. Design této erotické pomůcky je velmi působivý a samozřejmě nejen design.

Anální kuličky Kogilia jsou vyrobené z růžového a poddajného materiálu, který je zároveň pevný. Díky tomu si budete užívat svých hrátek, aniž byste se museli bát, že se kuličky přetrhnou. Spojovací stopky kuliček Kogilia se vyznačují hodně malým průměrem. Přechod mezi

kuličkou a stopkou je výrazný. Díky tomu bude použití pomůcky ještě mnohem intenzivnější. Hodí se i na vaginální použití.

 

Koupit

Při používání análních kuliček Kogilia volte gely na vodní bázi. Jinak byste mohla pomůcku poškodit. Je vhodné použít více lubrikačního gelu, protože zasouvání jednotlivých kuliček do análku je poněkud obtížnější.

Najděte si i vy hračku, která vám zintenzivní vaše anální hrátky. Vhodným tipem jsou anální kuličky Kogilia od oblíbeného výrobce Feelztoys.


Diskuse (21 komentářů)

Markétka, (24. 07. 2015 11:30) Reagovat
[quote name="Radek"]Anální kuličky jsem pořídil svý mladej. Podobnej druh, jako je tady na obrázku a byla to fakt dobrá investice. Je z nich nadšená a rádi je volíme jako předehru. Dokáže jí to úplně rozvášnit, takže jsme maximálně spokojení oba.[/quote]Tak to zní dobře...Musím také říct mladýmu, že bych o takovou pomůcku měla zájem. Přeci jen by mohl mít pochopení - análním hrátkám mě přivedl až on.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty