Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Smartballs Teneo duo růžové

Smartballs Teneo duo růžové

Smartballs Teneo duo růžovéHledáte Venušiny kuličky, které by vám přinesly mnoho hezkých chvilek? Ať už si chcete pořídit kvalitnější kuličky než ty, které máte doma, či jde o vaše první Venušiny kuličky, budou se vám zamlouvat Smartballs Teneo duo růžové.

O Smartballs Teneo duo růžové

Smartballs Teneo duo růžové jsou Venušiny kuličky, které si určitě zamilujete i vy. Jakýkoliv intenzivnější pohyb vám přinese velmi příjemně vzrušující pocit a nemusíme si říkat, že tyto pocity často končí bouřlivým orgasmem.

Nejenže si užijete více vzrušení a sexuální stimulace, ale také díky nim budete zpevňovat pánevní dno a je známé, že ženy se zpevněnějším pánevním dnem dosahují intenzivnějších orgasmů.

 

Koupit

Smartballs Teneo duo růžové jsou erotickou pomůckou, která je vyrobená z kvalitního materiálu, je důmyslně propracované, má hebký povrch a manipulace s nimi je velmi snadná.

Kuličky Smartballs Teneo duo růžové jsou vhodné i pro velmi náročné zákaznice, které hledají maximální sexuální stimulaci. Nejenže vám přinesou mnoho pěkných chvilek, ale už na první pohled vypadají velmi pěkně. I na designu záleží. Navíc erotická pomůcka Smartballs Teneo duo růžové je vyrobená z velmi kvalitního klinického silikonu.

Potěší vás i snadná údržba kuliček, což je dáno tím, že jsou vodotěsné. Díky tomu je můžete použít i při plavání, koupání atd.

Nelíbí se vám růžová barva? Můžete si vybrat kuličky Smartballs Teneo duo růžové i v černé barvě.

Dopřejte si více vzrušení díky kvalitním Venušino kuličkám Smartballs Teneo duo růžové.


Diskuse (6 komentářů)

Libuška, (12. 06. 2012 08:08) Reagovat
Tenhle modýlek se mi líbí. Vypadá slibně.Máte ho někdo doma? Přemýšlela jsem o nějakých kuličkách, i když mám ráda i anální hrátky, tak zvažuju, jestli dám přednost vaginálním či análním kuličkám.
Lea, (25. 10. 2012 09:30) Reagovat
Mám doma podobné venušiny kuličky a patří mezi moje nejoblíbenější pomůcky...tedy ne že bych jich měla tolik.:) Anální kuličky také mám. Máš-li ráda anální hrátky, tak jsou skvělý, třeba i při sexu. Já mám ráda současné dráždění vagíny i konečníku...
Alžbeta, (31. 01. 2013 09:40) Reagovat
Mě tyhle kuličky zaujaly hned na první pohled a i reference jsou na ně dobré, takže pro mě není co řešit. Jdu do nich. Už se těším, až je vyzkouším.
Vie, (31. 05. 2013 09:34) Reagovat
Luxusní, asi také neodolám...:)
Anička, (16. 01. 2014 13:29) Reagovat
Podle obrázku, resp. videa to vypadá, že je v nich dírka. Není to špatné pro údržbu kuliček? Zase tu ale píše, že jejich údržba je snadná. Zvažuju je a také mě láká ještě jeden model, tak ještě uvidím podle recenzí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty