Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky měkké ježek „hezká růžová“

Kuličky měkké ježek „hezká růžová“

Kuličky měkké ježek „hezká růžová“Máte rádi erotické hračky, které vypadají na první pohled pěkně, ale zároveň vám umožní i mnohé vzrušivé okamžiky? Sáhněte po kuličkách ve tvaru měkkého ježka.

O kuličkách měkký ježek

Kuličky znázorňující měkkého ježka se zalíbí i vám. Jde o Venušiny kuličky, které jsou vyrobené z latexu. Na jeho povrchu jsou jemné a měkké bodlinky, které připodobňují hračku ve tvaru ježečka. Výstupky na obou kuličkách vám přinesou více intenzivního vzrušení. Potěší vás i nehlučnost kuliček a jejich dobrá cena. Nevýhodou této erotické pomůcky je, že není vodotěsná. Nemůžete si tak užívat erotických radovánek ve vodě a obtížnější je i údržba pomůcky.

Jistě si oblíbíte i pěknou růžovou barvu vaší nové sexuální pomůcky. Pokud se vám růžová barva nelíbí, nevadí. „Erotický ježeček“ je k sehnání i v jiných barvách - ve světlé růžové, fialové či černé.

Venušiny kuličky ve tvaru měkkého ježečka si určitě zamilujete i vy. Zkuste si s nimi pohrát.

Koupit


Diskuse (8 komentářů)

Milča, (22. 05. 2013 06:19) Reagovat
Dala bych si říct, z téhle výplaty asi už nic neušetřím, ale z té další už si konečně nějakou erotickou pomůcku koupím. Už si to slibuju delší dobu. Ještě mrknu na další pomůcky, ale určitě to budou nějaké kuličky.
Darka, (07. 08. 2013 05:13) Reagovat
Docela mě nalákaly...Vypadá to na slibnou pomůcku. Koukala jsem po "normálních" venušiných kuličkách a i ty jsou dneska už hodně pěkné.
Pavel, (23. 07. 2014 07:02) Reagovat
Moc hezký kuličky. Ty by se mohli mojí milí líbit. Brzy bude mít svátek, tak ji asi koupím nějaký erotický dárek, ať má holka radost.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty