Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky růžové plast

Anální kuličky růžové plast

Anální kuličky růžové plastChcete si užít více příjemných pocitů při análním drážděním a zároveň za pomůcku utratit co nejméně peněz? Volte anální kuličky růžové z plastu.

O růžových análních kuličkách z plastu

Anální kuličky růžové z plastu se vyznačují svou nízkou cenou, ohebností a navíc jsou univerzální. Nemusíte je používat jen k análním hrátkám. Hodí se i na vaginální dráždění.

Anální kuličky růžové jsou z tvrdšího materiálu. Erotická pomůcka je celkově pružnější a ohebnější. Její délka činí 28 cm.

Koupit

Kuličky jsou na jedné straně větší a na druhé straně menší. Jednotlivé kuličky jsou spojené plastovou spojnicí.

Použití je jednoduché. Pohyb dovnitř a ven způsobuje pocity plnosti a uvolnění. To je pro mnohé velmi vzrušující. Navíc se pomůcka velmi snadno udržuje.

Kromě toho, že si s análními kuličkami užijete pěkné vzrušivé chvilky, působí zároveň jako vhodná prevence inkontinence.

Anální kuličky růžové z plastu přinesou i vám více vzrušení při análních hrátkách, a to vše za velmi příjemnou cenu.


Diskuse (5 komentářů)

L.E.Ň.A, (23. 07. 2012 11:08) Reagovat
Vypadají jednoduše, ale svůj účel by mohly splnit. Hledám právě nějakou decentní pomůcku na anální dráždění. Nic velkého a tohle si myslím, že je tak akorát.
eSTEr, (23. 08. 2012 08:47) Reagovat
Mě je také tahle pomůcka sympatická. nemusím mít anální sex často, ale anální dráždění mám ráda. Dokáže mě správně nažhavit.
Lída, (27. 09. 2012 06:49) Reagovat
Přesně tyhle mám doma.:) Jde o dobrou anální pomůcku. Stačí mi a přitom nebyla drahá.
Peťka, (19. 10. 2012 12:19) Reagovat
Líbí se mi a uvažuju o nich. Mám doma akorát kolík s měkčího materiálu. Jen se obávám, jestli ty tvrdší materiály jsou na dráždění análu příjemné, ale snad ano.
víla, (02. 07. 2013 14:42) Reagovat
Já je také mám doma. Nějak nepociťuju, že by byly nepříjemné, protože jsou z tvrdého materiálu? Spíše naopak. Na anální dráždění jsou ideální.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty