Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky FeelzToys silikon

Kuličky FeelzToys silikon

Kuličky FeelzToys silikonHledáte kuličky, které vám přinesou chvilky plné erotického vzrušení? Buďte na vrcholu s kuličkami FeelzToys silikon.

O kuličkách FeelzToys silikon

Snad každá žena, která pozná Venušiny kuličky, si je oblíbí. Přináší mnoho vzrušivých chvilek, zvlášť když si vyberete skutečně kvalitní výrobek.

Kuličky FeelzToys vám přináší společnost Feelztoys, která je proslulá výrobou velmi pěkných a kvalitních erotických pomůcek. Společnost pochází z Holandska.

Kuličky FeelzToys jsou z klinického silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Jde o nealergenní materiál, který neobsahuje ftaláty. Oceníte i to, že je nepropustný, měkký, odolný a velmi snadno se udržuje.

Koupit

Základem každé kuličky je pevné jádro, ve kterém je malá kovová kulička. Kuličky FeelzToys jsou s vibracemi, které jsou poměrně silné. Kuličky však na rozdíl od jiných modelů nechrastí.

Určitě se vám zalíbí i velmi pěkné provedení kuliček FeelzToys. Mají prolisy ve tvaru srdíček.

Venušiny kuličky jsou různé. Hledáte-li skutečně kvalitu, nechte se oslovit kuličkami FeelzToys silikon.


Diskuse (5 komentářů)

olííí, (16. 08. 2012 10:45) Reagovat
Líbí se mi jejich design a podle popisu vypadá, že budou dobrý i na použití.
Martinka, (24. 08. 2012 10:23) Reagovat
Vypadají romanticky a jestli stejně jak hezky vypadají jsou i účinný, tak do nich jdu taky. Máte je někdo doma? Jaké jsou?
Tereza, (26. 09. 2012 06:10) Reagovat
Je to jedna z těch luxusních pomůcek, co sice více stojí, ale je hezká na pohled, dotek i funkce. Já mám doma jeden luxusní vibrátor a i po roce je to stále moje velmi oblíbená hračka.
Kateřina, (16. 04. 2013 06:27) Reagovat
Zaujaly mě hned na první pohled. Fakt luxusní kousek. Něco takového jsme si představovala, když jsem hledala nové venušiny kuličky. Jeden model sice mám doma, ale už stráášně dávno a nepoužívám ho. Zezačátku mě bavil, ale pak mě omrzel. Tyhle vypadají, že by mě mohly bavit hodně dlouho.
Běla, (21. 06. 2013 05:44) Reagovat
a máte s nimi někdo osobní zkušenost? Na pohled mě určitě zaujaly zatím nejvíc ze všech modelů, co jsem viděla, tak by mě zajímalo, jestli jsou i ve skutečnosti tak dobré.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty