Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Kuličky Venušiny latex měkké

Kuličky Venušiny latex měkké

Kuličky Venušiny latex měkké   Hledáte jednoduché a levné Venušiny kuličky, které splní svůj účel? Volte Venušiny kuličky měkké z latexu.

O Venušiných kuličkách z latexu

Venušiny kuličky, které vám nabízíme, se vyznačují měkkým materiálem, příznivou cenou a oceníte i to, že při chůzi nechrastí.

Tyto Venušiny kuličky jsou mechanické a cenově velmi dostupné. Mají hladký povrch a jsou spojené tkanou šňůrkou, díky které se snadno zavádí. Výrobce je doporučuje i jako anální pomůcku, ale vzhledem ke své konstrukci je vhodné je používat spíše jen jako vaginální Venušiny kuličky.

Venušiny kuličky jsou rozmanité. Chcete-li je zkusit a postačí vám jednoduší kuličky, volte tyto.

Koupit


Diskuse (6 komentářů)

ALICE, (01. 03. 2012 07:46) Reagovat
Je o hodně ten latex lepší než klasické plastové kuličky. Mám jen ty z plastu. Jsem s nimi celkem spokojený, ale chtěla bych zkusit i něco jiného...Samozřejmě lepšího.
JIŘKA, (06. 03. 2012 08:15) Reagovat
Mám taky s nimi dobré zkušenosti. Nejdříve jsem měla také kuličky z plastu, ale to se s tím vůbec nedá srovnat.
GABČA, (12. 04. 2012 11:26) Reagovat
A vyrábí se ještě nějaké jiné kuličky než jen z plastu či lastexu?
Irena, (12. 12. 2012 15:43) Reagovat
Mám pocit, že jsem někde četla, že jsou také silikonové venušiny kuličky, ale jestli jsou lepší než latexové to ti nepovím, alespoň ne s vlastní zkušenosti. Já mám totiž pořád ještě doma ty plastové. Svůj účel splní, ale už také přemýšlím o změně.
Slavěna, (19. 04. 2013 05:35) Reagovat
Ty moderní materiály, ze kterých se teď vyrábějí erotické hračky jsou super. Já tedy nemám doma žádné venušiny kuličky, ale mám vibrátor z materiálu imitující lidskou kůži a je ta kvalita fakt znát.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty