Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Smartballs Teneo uno černé

Smartballs Teneo uno černé

Smartballs Teneo uno černéHledáte Venušiny kuličky vysoké kvality? Co takhle zkusit kuličky Smartballs Teneo uno černé? Určitě s nimi budete spokojená.

O černých kuličkách Smartballs Teneo uno

Na trhu je mnoho druhů Venušiných kuliček, a proto jejich výběr nemusí být vždy snadný. Chcete si i vy pořídit nějaké nové kuličky? Pokud hledáte kvalitní materiál, snadnou manipulaci a prvotřídní zpracování, sáhněte po černých kuličkách Smartballs Teneo uno.

Kuličky Smartballs Teneo uno je pro všechny subtilnější ženy, kterým dvě kuličky nevyhovují. S touto pomůckou dosáhnete intenzivní stimulaci při jakémkoliv intenzivnějším pohybu. Kromě velké vzrušivosti oceníte i pěkný design. Budou se vám zamlouvat zážitky, které s předmětem budete prožívat a zároveň ještě budete zpevňovat pánevní dno. To je velmi žádoucí z lékařského hlediska a navíc vám zpevněnější pánevní dno umožní ještě intenzivnější prožívání orgasmů.

 

Koupit

 

Potěší vás i kvalitní silikon s hebkou povrchovou úpravou. Povrch kuliček je vejčitý a je mírně zdrsněný. Přechody jsou však měkké. Kuličky se vám budou velmi snadno zavádět. Máte-li rádi erotické chvilky ve vodě, oceníte jejich vodotěsnost.

Pokud se vám přeci jen tento výrobek nebude zamlouvat, můžete si místo něj koupit dvojí Smartballs Teneo růžový.

Venušiny kuličky jsou obecně oblíbené, a když si vyberete vhodný model, budete si moci maximálně užívat erotických chvilek. Dopřejí vám je kuličky Smartballs Teneo uno černé.


Diskuse (3 komentáře)

Katka, (07. 06. 2013 06:34) Reagovat
Máte je někdo doma? Je tyhle zvažuju, ale ještě nejsem úplně rozhodnutá...
Šarlota, (18. 07. 2013 12:52) Reagovat
Zajímavý modelýlek. Myslím, že pro mé účely ideální. Asi si ho koupím. Člověk by si řekl, že na venušíných kuličkách není co nového vymejšlet, ale opak je pravdou.:)
Aneta, (11. 03. 2014 10:26) Reagovat
Já jsem si je koupila a jsem s nima spokojená. Mám už je asi přes rok. Je to fakt super pomůcka. Teď uvažuju, že si ještě pořídím nějaký multifunkční vibrátor. Nemáte někdo typ na nějaký model?:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Venušiny kuličky
Kontakty