Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Diamant

Anální kuličky Diamant

Anální kuličky DiamantMáte rádi anální hrátky a hledáte pomůcku, která vám umožní si je zpříjemnit? Volte anální kuličky Diamant. Jsou velmi oblíbené.

O análních kuličkách Diamant

Anální kuličky jsou celkově velmi oblíbenou pomůckou. Většinou jsou seřazené od nejmenší kuličky do největší. To umožní postupné roztahování análu. Ti, kteří mají zkušenost s análními kuličkami, ví, jak vzrušující je střídat pocit plnosti a uvolnění, které vám anální kuličky přinášejí.

Všechny tyto vlastnosti splňují i anální kuličky Diamant, které jsou velmi kvalitní. Jsou vyrobené ze stoprocentního silikonu, který je sice pevnější, ale zároveň příjemně ohebný.

Koupit

U análních kuliček se vám bude zamlouvat, jak se tvar kuliček střídá s hranatějšími diamanty. Díky tomu prožijete jiné sexuální zážitky, než na které jste zvyklá. Věřte však, že to bude velmi příjemná změna.

Anální kuličky Diamant používejte v kombinaci s lubrikantem na vodní bázi. Údržba análních kuliček je velmi jednoduchá.

Anální kuličky Diamant přinášejí nové zážitky, které ocení všichni příznivci análních hrátek.


Diskuse (18 komentářů)

Vendy, (09. 04. 2013 17:02) Reagovat
Mě se anální kluličky ve tvaru diamantu docela zamlouvají, alespoň podle popisu, ale zajímalo by mě, jestli ty diamantíky nejsou příliš ostré, jestli raději nezvolit kulatější tvar. Co myslíte?
Jitka, (29. 05. 2013 08:08) Reagovat
Vendy, určitě nebudou moct ostré. Sice s nimi zkušenost nemám, ale kdyby ostré byly, poranily by citlivou sliznici v konečníku, a to by se asi nesmělo prodávat.
Sára, (15. 07. 2013 08:48) Reagovat
Natolik ostré, aby poranily konečník určitě nebudou, ale někdo opravdu raději volí kulatější a měkčí předměty. To už je na každém...Mě se líbí obojí...
Hanka, (22. 07. 2013 05:46) Reagovat
Já je mám doma a za sebe mohu říci, že jsou pohodlné. Ani jsem moc nepřemýšlela nad tou tvrdostí, když jsem si je vybírala a výběr určitě zklamaná nejsem.:)
Tina, (04. 12. 2013 10:08) Reagovat
Ty jsou přesně podle mých představ.:) Něco takového jsem si představovala, když jsem si řekla, že si koupím anální kuličky a začala jsem je hledat. Vypadají úžasně.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty