Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Diamant

Anální kuličky Diamant

Anální kuličky DiamantMáte rádi anální hrátky a hledáte pomůcku, která vám umožní si je zpříjemnit? Volte anální kuličky Diamant. Jsou velmi oblíbené.

O análních kuličkách Diamant

Anální kuličky jsou celkově velmi oblíbenou pomůckou. Většinou jsou seřazené od nejmenší kuličky do největší. To umožní postupné roztahování análu. Ti, kteří mají zkušenost s análními kuličkami, ví, jak vzrušující je střídat pocit plnosti a uvolnění, které vám anální kuličky přinášejí.

Všechny tyto vlastnosti splňují i anální kuličky Diamant, které jsou velmi kvalitní. Jsou vyrobené ze stoprocentního silikonu, který je sice pevnější, ale zároveň příjemně ohebný.

Koupit

U análních kuliček se vám bude zamlouvat, jak se tvar kuliček střídá s hranatějšími diamanty. Díky tomu prožijete jiné sexuální zážitky, než na které jste zvyklá. Věřte však, že to bude velmi příjemná změna.

Anální kuličky Diamant používejte v kombinaci s lubrikantem na vodní bázi. Údržba análních kuliček je velmi jednoduchá.

Anální kuličky Diamant přinášejí nové zážitky, které ocení všichni příznivci análních hrátek.


Diskuse (18 komentářů)

Miki, (17. 06. 2014 06:55) Reagovat
Pořídil jsem je přítelkyni a je s nimi spokojená. Původně jsem chtěl koupit malý anální kolík či vibrátor. Netušil jsem, že existují i anální kuličky, ale fakt se osvědčily. :oops:
Iva, (05. 09. 2014 06:07) Reagovat
Také si je asi pořídím. Líbí se mi. Mají pěkný design a podle toho, jak vypadají, tak věřím, že přinášejí hodně slastné pocity. Už se těším, až je s přítelem vyzkoušíme.
Daja, (10. 06. 2015 13:54) Reagovat
Koupila jsem si nedávno úplně skvělý silikonový kuličky. Dlouho jsem zvažovala, z jakého materiálu je pořídit - jestli levnější nebo dražší a ty silikonový jsou pecka.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty