Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Anální kuličky Diamant

Anální kuličky Diamant

Anální kuličky DiamantMáte rádi anální hrátky a hledáte pomůcku, která vám umožní si je zpříjemnit? Volte anální kuličky Diamant. Jsou velmi oblíbené.

O análních kuličkách Diamant

Anální kuličky jsou celkově velmi oblíbenou pomůckou. Většinou jsou seřazené od nejmenší kuličky do největší. To umožní postupné roztahování análu. Ti, kteří mají zkušenost s análními kuličkami, ví, jak vzrušující je střídat pocit plnosti a uvolnění, které vám anální kuličky přinášejí.

Všechny tyto vlastnosti splňují i anální kuličky Diamant, které jsou velmi kvalitní. Jsou vyrobené ze stoprocentního silikonu, který je sice pevnější, ale zároveň příjemně ohebný.

Koupit

U análních kuliček se vám bude zamlouvat, jak se tvar kuliček střídá s hranatějšími diamanty. Díky tomu prožijete jiné sexuální zážitky, než na které jste zvyklá. Věřte však, že to bude velmi příjemná změna.

Anální kuličky Diamant používejte v kombinaci s lubrikantem na vodní bázi. Údržba análních kuliček je velmi jednoduchá.

Anální kuličky Diamant přinášejí nové zážitky, které ocení všichni příznivci análních hrátek.


Diskuse (18 komentářů)

Arny, (24. 09. 2012 12:59) Reagovat
Chci tímhle modelem překvapit partnerku. Postupem času má čím dál radši anální hrátky, tak snad se jí tenhle modýlek bude zamlouvat.
Pája, (02. 11. 2012 11:35) Reagovat
[quote name="Arny"]Chci tímhle modelem překvapit partnerku. Postupem času má čím dál radši anální hrátky, tak snad se jí tenhle modýlek bude zamlouvat.[/quote]Já myslím, že je to dobrý výběr. Mám také ráda anální hrátky a tuhle pomůcku bych alespoň já osobně ocenila. Mám něco podobného doma. Tak ať se partnerce líbí...
gabka, (28. 12. 2012 18:26) Reagovat
Tak designově je tenhle model pěkný, ale myslím, že asi rozdíl nebude příliš patrný od jiných análních kuliček. Co myslíte?
Šárka, (21. 02. 2013 08:40) Reagovat
Gabko, jak to myslíte? Jako jestli jsou rozdíly jen v designu? To asi ne. Kromě toho, že je asi rozdíl v tom, jak jsou kuličky velké a jak daleko jsou od sebe, je hodně podstatný materiál. Existují měkčí a tvrdší materiály (je jich více) a každému vyhovuje jiná tvrdost. Nejsem na anální kuličky žádný expert, ale tohle vím.:) Jedny mám doma, ale ten model tu nevidím.:)
Xen, (27. 03. 2013 08:16) Reagovat
Tak rozhoduje asi především velikost. Pro někoho mohou být už středně velké kuličky hodně nepříjemné.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Venušiny kuličky
Kontakty